Sprawdzanie auta Zielona Góra

Wybór odpowiedniego samochodu jest prawdziwym wyzwaniem. Kierowcy obawiają się ukrytych wad i zainwestowania w auto odbiegające od oczekiwanego stanu. Nierzadko zdarza im się spotkać z nieuczciwym sprzedawcą. Niestety, często sami właściciele nie są świadomi stanu technicznego swojego pojazdu, nawet jeśli zamierzają go sprzedać. Firma Autotesto oferuje kompleksowy zakres usług, które pozwolą wykryć nawet najmniejsze mankamenty we wskazanym samochodzie i uniknąć rozczarowań. Zespół składa się z aż 250 specjalistów motoryzacji, przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju. Odpowiada za cały przebieg badań, a raport może wykonać nawet w ciągu doby.
Sprawdzanie auta przed kupnem Zielona Góra
obrazek prezentujacy

Diagnostyka samochodowa Zielona Góra

Autotesto świadczy usługi w oparciu o kilka wariantów działań – jeśli klient decyduje się na badanie auta, podstawą jest dokonanie diagnostyki w obrębie nadwozia. Celem kontroli przeprowadzanej przez doświadczonych specjalistów jest również ocena elementów konstrukcyjnych oraz płyty podłogowej, określanej jako szkielet konstrukcyjny. Jako że w firmie pracują najlepsi fachowcy, a w tym elektromechanicy, dalszy etap może obejmować diagnostykę komputerową. Umożliwia to sprawdzenie wiele układów, ale i podzespołów, w stosunkowo szybkim tempie. Wykryte błędy, zamieszczane są w stosownym raporcie, który Autotesto oddaje klientowi wraz z adnotacją i objaśnieniem.
Sprawdź stronę autotesto.pl
Sprawdzanie samochodu przed kupnem

Przegląd samochodu Zielona Góra

Profesjonaliści dokonujący badania technicznego sprawdzają stan samochodu, począwszy od prawidłowości dokumentacji, skończywszy na wykonaniu portfolio fotograficznego. Proces kontroli obejmuje aż 11 kategorii, które pozwalają wykryć nawet ukryte wady, i obejmuje sprawdzenie m.in. stanu karoserii, szyb, silnika, a nawet zaawansowaną diagnostykę przy użyciu komputera. Bez fachowej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu takie sprawdzenie samochodu byłoby niemożliwe. Celem działań Autotesto jest stworzenie analizy, której wyniki nie pozostawiają żadnych wątpliwości wobec możliwej transakcji. To połączenie precyzji z błyskawicznym działaniem.

Stacja diagnostyczna Zielona Góra

Każdy zainteresowany nabyciem używanego auta powinien móc dokonać świadomego wyboru. Sprawdzone auto wyklucza nieprzyjemne konsekwencje, również finansowe, związane z nieoczekiwaną naprawą, a nawet wymianą różnych części. Wśród usług firmy Autotesto znajduje się badanie pojazdu na niezależnej stacji diagnostycznej. Niejednokrotnie kierowcy, sprawdzając auto na własną rękę, mogą stać się ofiarą nieuczciwych sprzedawców lub mechaników, stąd tak ważne jest zaufanie specjalistom. Autotesto działa w oparciu o wypracowane, surowe procedury – stacja pozwala m.in. na wykrycie usterek podwozia.